NZOZ KardioNeuroMED posiada międzynarodowe certyfikaty:

  1. od 21 grudnia 2012 roku ISO 9001 w zakresie zarządzania jakością
  2. od maja 2014 roku ISO 14001 w zakresie zarządzania środowiskiem,wdrożone i utrzymywane w ramach Zintegrowanego Systemu Zarządzania.

Certyfikaty dają formalne potwierdzenie, że firma jest kompetentna do wykonywania określonych zadań. Aby otrzymać certyfikat, należy spełniać wszystkie wymagania zawarte w normach ISO 9001 oraz ISO 14001. Standardy określa Międzynarodowa Organizacja Normalizacyjna. Dzięki ISO powstał uniwersalny i respektowany na całym świecie znak jakości. Raz w roku są przeprowadzane audyty zewnętrzne, podczas których jest sprawdzana zgodność zintegrowanego systemu zarządzania z normami ISO.


Otrzymane certyfikaty są potwierdzeniem:
  • dbałości o satysfakcję klientów,
  • wysokiej jakości obsługi pacjentów,
  • działania z uwzględnieniem zasad ochrony środowiska i zapobiegania jego zanieczyszczeniom,
  • stałego rozwoju i doskonalenia zintegrowanych systemów zarządzania

Certyfikaty obejmują ambulatoryjną opiekę wielospecjalistyczną w miejscach wykonywanej działalności NZOZ KardioNeuroMED przy ul. 3 Maja 87a oraz Nadstawnej 56B/4 w Biłgoraju.

... ... ... ... ... ...

Miło nam poinformować, że lek. med. Mirosław Dudko specjalista chorób wewnętrznych i kardiologii od roku 2014 otrzymuje Cerfyfikaty Zaufania Pacjentów w kategorii lekarz specjalista w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym " Laur Pacjenta". Wyróżnienia te szczególnie cieszą, ponieważ są przyznawane na podstawie głosowania pacjentów, oddających głos na wytypowanego przez siebie lekarza.

Serdecznie dziękujęmy za okazane zaufanie.

...